Jazyková mutace: Čeština| Slovenština
Měna: |
  • Holičství
  • Magazín

Dárky, které muže osloví

    Vánoce by měly být především o trávení času s lidmi, kteří jsou pro nás nejdůležitější. Každý rok přemýšlíme, jak jim dát najevo, jak moc si jich vážíme. A najít perfektní dárek může být někdy opravdu obtížný úkol. My v Truefitt & Hill bychom vám rádi s tímto úkolem pomohli. S tradicí přes 200 let vyrábíme kvalitní kosmetické produkty a poskytujeme mužům mnoha generací jedinečný holičský zážitek.

     

     

    Dárkový poukaz

    Poukaz do našeho luxusního holičství, kde muži mohou zpomalit, dobít baterie a cítit se skutečně oceněni a opečovávani, je perfektní dárek, jaký můžete muži dopřát. 
    Zakupte dárkovou kartu na střih vlasů, úpravu vousů, tradiční holení břitvou, kosmetické ošetření, a nebo kombinaci těchto služeb.

    Znamenitá vůně

    Pomozte mu díky našemu bestselleru, parfému Sandalwood, udělat dojem při každé příležitosti. Tato sofistikovaná, osvěžující vůně podtrhne osobnost každého muže. Nejvýraznějšími tóny této vůně jsou santalové dřevo, cedr a citrusy.

    Kvalitní vlasový styling

    Dominantou značky Truefitt & Hill je péče o vlasy. Vedle perfektní úpravy v holičství, můžete muži udělat radost také se stylingovou pastou na vlasy. Díky perfektnímu složení z přírodních ingrediencí, vlasy i pokožku hlavy nevysušují a dají se snadno vymýt. Nejvíce oblíbenou pastou je Clay, který vlasy silně zafixuje a dodá jim nemastný vzhled. Jako bonus má navíc příjemnou svěží mužnou vůni.

     

    Elegantní sada na holení 

    Váš muž, děda či táta bude obdivovat toto úžasné propojení luxusu s tradicí, které mu poskytne co nejhladší a nejbezpečnější oholení. Holicí set Edwardian se skládá z naprosto špičkové štětky na holení z jezevčích štětin a perfektně vyváženého strojku s vyměnitelnou hlavicí Mach III. Vybrat můžete navíc z pestré barevné variace.

    Dárkový set Královský Gambit

    Obohacující dárkový set Královský Gambit obsahuje produkty nejvyšší kvality z řady Ultimate Comfort, které zajistí muži kompletní péči o pleť. Součástí sady je také jedinečný kuličkový deodorant, který pach pouze nemaskuje, ale navíc účinně odstraňuje.

     

    E-Shop na míru - Foxmate.cz