Jazyková mutace: Čeština| Slovenština
Měna: |
 • Holičství
 • Magazín

Držitelé královských dekretů

  Během jedinečné historie Truefittu měla společnost tu čest sloužit panovníkům Velké Británie během devíti po sobě jdoucích vlád. Po celé toto období Truefitt drží řadu královských dekretů a být jmenován je stále závistí jiných, méně uctívaných kadeřníků. Královské spojení pokračuje dodnes  a je nám ctí držet královský rozkaz HRH vévody z Edinburghu.

  Pohled do knihy schůzek Truefittu je jako čtení zápisů  „Kdo je kdo“ významné společnosti a jména těch, kdo formovali historii světa, jsou často zaznamenáváno jako patroni. Truefitt & Hill byli poctěni za to, že do své klientely zařadili téměř všechny mužské členy britské královské rodiny od George III., jakož i řadu Royals dalších evropských soudů, slavné politiky, jako je William Gladstone, vévoda z Wellingtonu, sir Winston Churchill, a polní maršál Viscount Montgomery z Alameinu. Slavné hvězdy jeviště a obrazovky také přicházely do Truefitt & Hill za nejlepším zážitkem z péče, včetně Lorda Laurence Oliviera, Danny Kaye, Johna Wayne, Franka Sinatry, Stewarta Grangera, Freda Astaire a Caryho Granta. Dnes, stejně jako v celé naší dlouhé historii, jsou naše výrobky pečlivě vyráběny v Anglii a jsou formulovány s vynikající směsí vzácných, přírodních a sofistikovaných esencí.

  Příběh nejstaršího holičství na světě, jak je uznáno v Guinnessově knize světových rekordů, začal v módním Mayfair 21. října 1805, v den Nelsonovy vítězné bitvy na mysu Trafalgar, zatímco král George III. seděl na anglickém trůnu a William Pitt mladší sloužil jako jeho předseda vlády. To byla éra jemného řemeslného zpracování, inovací a stylingu, která vytvořila scénu pro historii, která je barevná, vynalézavá a průkopnická.

  Již více než dvě století byl Truefitt & Hill uznáván za nejlepšího tradičního pánského holiče a parfumáře v Londýně a poskytl náročným pánům pouze to nejlepší v péči o produkty a služby. Naše nabídka lidem dává příležitost vypadat a cítit se co nejlépe.

   

  V souladu s přísnými standardy londýnské aristokracie, kdy marnost a dobrá péče byly základním znakem gentlemana, Truefitt nabídl své náročné klientele novou úroveň služeb nepřekonanou kdekoli na světě. Od řady výjimečných produktů až po legendární kadeřnické služby vzniklo dědictví a smysl pro inovace, které dnes označují Truefitt & Hill za světového lídra v péči o muže. Pouze ve společnosti Truefitt je smysl pro historii na každém kroku. Prolistujte si romány Charlese Dickense a Williama Thackeraye a je zřejmé, že od svého založení hrál Truefitt klíčovou roli při přípravě britské gentry, a to nejen na společenské akce, ale také na jejich každodenní život. V důsledku toho je Truefitt zmiňován v moderní anglické literatuře jako bašta stylu s nejvyšší kvalitou služeb - tradice, na kterou jsme hrdí, že můžeme pokračovat i dnes.

  E-Shop na míru - Foxmate.cz