Jazyková mutace: Čeština| Slovenština
Měna: |
 • Holičství
 • Magazín

Máme pro vás tipy na vánoční dárek

  Vánoce by měly být především o trávení času s lidmi, kteří jsou pro nás nejdůležitější. Každý rok přemýšlíme, jak jim dát najevo, jak moc si jich vážíme. A najít perfektní dárek může být někdy opravdu obtížný úkol. My v Truefitt & Hill bychom vám rádi s tímto úkolem pomohli. Věnujeme se péči pro muže již 215 let, a přinášíme vám několik tipů na dárek, který mu zaručeně udělá radost.

   

   

  Dárkový poukaz

  Poukaz do našeho luxusního holičství, kde muži mohou zpomalit, dobít baterie a cítit se skutečně oceněni a opečovávani, je perfektní dárek, jaký muži můžete dopřát. 
  Zakupte dárkovou kartu na střih vlasů, úpravu vousů, tradiční holení břitvou, kosmetické ošetření, a nebo kombinaci těchto služeb.

   

  Znamenitá vůně

  Pomozte mu díky parfému Sandalwood udělat dojem při každé příležitosti. Tato sofistikovaná, osvěžující vůně podtrhne osobnost každého muže. Nejvýraznějšími tóny této vůně jsou santalové dřevo, cedr a citrusy.

   

  Elegantní sada na holení

  Váš muž, děda či táta bude obdivovat toto úžasné propojení luxusu s tradicí, které mu poskytne co nejhladší a nejbezpečnější oholení. Holicí set Edwardian se skládá z naprosto špičkové štětky na holení z jezevčích štětin a perfektně vyváženého strojku s vyměnitelnou hlavicí Mach III. Vybrat můžete navíc z pestré barevné variace.

   

  Kvalitní styling vlasů

  Není žádným tajemstvím, že Truefitt & Hill používá pouze kvalitní přírodní složky, které vlasy obohatí. Naše pasta Julep Paste poskytuje snadné držení pro všechny typy vlasů, s přidaným bonusem svěží, citrusové vůně, která nabudí do celého dne. Perfektním výběrem je také vlasové tonikum Freshman Friction, které oživí a osvěží pokožku hlavy, a zároveň poskytne vlasům jemnou texturu.

   

  Dárkový set

  Tato sada nabízí naprosto vše, co muž z kosmetiky potřebuje. Voňavý dárkový set Sandalwood se skládá z kolínské, holicího krému a balzámu po holení. Dárkový set je možné zakoupit také s jinou parfemací.

   

   

  E-Shop na míru - Foxmate.cz