Jazyková mutace: Čeština| Slovenština
Měna: |
 • Holičství
 • Magazín

Péče o pleť v těchto dnech

  Každodenní nošení roušky má negativní vliv na vaši pleť.

  Každý gentleman má jinou pleť a každý tak můžeme mít jiné problémy.

  Nejčastěji se však budete setkávat s pupínky či suchou pokožkou kolem úst či nosu.

  Jak se tomuto problému pokusit předejít, či ho alespoň zmírnit? Nastavte si svůj rituál v péči a to na každé ráno i večer.

  Jak by měl takový rituál vypadat? Ihned po probuzení si vyčistěte pleť pomocí Daily Facial Cleanser, tento přípravek na bázi krému s jemnou vůní levandule je určený k hloubkovému čištění pleti. Obsahuje kuličky jojoby, která jemně a přirozeně odlupuje starou kůži. Hrozny, levandule, slunečnice a éterické oleje přispívají k hydrataci a výbornému stavu pleti, zároveň pleť také připravuje pro holení či úpravu vousů. Pokud se chystáte holit, produkt umyjte teplou vodou a po usušení naneste Preshave Oil. Nyní můžete pleť hladce oholit či upravit vousy. Pokud se holit nechystáte, umyjte čistící krém studevou vodou, která krásně zatáhne póry. Na závěr každé péče naneste krém Advanced Facial Moisturiser. Tento hydratační krém obsahuje vitamin E a Panthenol, které předcházet stárnutí kůže, zároveň pleť krásně hydratuje. Rychle se však vstřebá a nezanechává tak mastný film, což pánové nemají rádi. 

  Pokud byste chtěli věnovat pleti ještě více času, doporučujeme jednou týdně použít peeling z řady NO.10 Cleansing scrub, který je obohacen o Willow Bark a Borage Oil, aby poskytoval optimální výsledky při péči o pokožku. Pomáhá stimulovat obnovu kožních buněk s jemným odlupováním a hloubkovým čištěním. 

  Pokud budete tyto rituály dodržovat, věřte, že pak bude následků každodenního nošení roušek podstatně méně.

   

   

  E-Shop na míru - Foxmate.cz