Jazyková mutace: Čeština| Slovenština
Měna: |
 • Holičství
 • Magazín

Tonikum - dokonalé povzbuzení vlasů

  Toužíte po silných a zářivých vlasech? Podpořte jejich zdraví a hustotu vlasovým tonikem, které pečuje o pokožku hlavy, vyživuje ji a posiluje vlasy od kořínků.

   

  K čemu slouží?

  Tonika neboli vlasové vody, jemně pečují o pokožku hlavy, mají velký hydratační potenciál. Obsahují ty nejkoncentrovanější aktivní látky, výtažky z rostlin a bylin, vitamíny a pečující látky, které pokožku vyživí, prokrví a také stimulují růst vlasů, zabraňují vypadávání a podílejí se na lepší kvalitě a zdraví vlasů. Některé detoxikují pokožku, zatímco jiné zabraňují vypadávání vlasů... Záleží na tom, jaký problém potřebujete řešit a které tonikum podle toho vyberete.

   

  Jak je používat?

  Přestože je v jejich názvu slovo „vlas“, obvykle se tonika nenanáší do délek, ale přímo na pokožku hlavy. Tu pak regenerují a napomáhají k vyrovnání potřebné hydratace. Tonika si poradí s celou řadou poškození kůže, a to včetně lupů. Stačí aplikovat pár kapek do dlaní, načež je prsty vmasírovat do pokožky.

   

  Pojďme se na ně podívat blíže..

  Fixující tonikum
  Udrží Váš účes, perfektní pro uhlazený vzhled.

  C.A.R. Lotion
  C.A.R. Cream

  Tradiční tonikum
  Lehká fixace. Pomáhá podporovat zdravou pokožku hlavy a zároveň vyživuje a hydratuje vlasy. Viditelně zvyšuje přirozený lesk vlasů.

  Eau de Portugal
  Limnol
  Monte Carlo
  Tonic Lotion Special

  Frikce
  Ideální k masáži hlavy. Stimuluje, oživuje a podporuje zdraví vlasové pokožky, předchází svědění a vzniku lupů.

  Athenian Water
  Freshman Friction

   

   

  E-Shop na míru - Foxmate.cz